خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
صدا و سیما بر محور منویات رهبری حرکت می‌کند
خبرگزاری فارس: مدیرکل صدا و سیمای استان مازندران با اشاره به محوریت سخنان رهبری در صدا و سیما گفت: منویات رهبری سرلوحه تمام برنامه‌های صدا و سیما قرار دارد.
3 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از رامسر، بهرام حمیدی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری رامسر در آمفی تئاتر دانشگاه آزاد واحد رامسر با اشاره به قدمت صدا و سیمای استان مازندران خاطر نشان کرد: برخلاف استان‌های دیگر که با یک فرستنده دیجیتالی فعالیت رسانه‌ای خود را انجام می‌دهند مازندران به لطف موهبت رئیس صدا و سیمای کشور به این استان، 7 فرستنده پرقدرت دیجیتال را داراست.

حمیدی بیان کرد: مردم با حضور بی‌نظیر خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که رویدادهای زودگذر برایشان اهمیتی نداشته و پایداری نظام و رهنمودهای رهبری معظم برایشان در اولویت قرار دارد.

این مسئول به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره و گفت:  باید هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمنان از گفتار و کردارمان سوءاستفاده کرده و تبلیغاتشان را رنگ و بو دهند.

وی اظهار داشت: منویات رهبری سرلوحه تمام برنامه‌های صدا و سیما قرار دارد و برنامه‌سازان شبکه استانی مازندران همیشه جزو بهترین‌ها در ساخت و ارائه برنامه‌ها سنجیده می‌شوند.

مدیرکل صدا و سیمای استان مازندران اعلام کرد: ما آمادگی داریم که از ظرفیت‌های علمی، ورزشی و تولیدی شهر نمونه گردشگری در برنامه‌های شبکه استانی استفاده و برنامه‌های ملی و نوروزی را در رامسر پوشش دهیم.  

انتهای پیام/86024/ر20/د1000

منبع خبر: خبرگزاری فارس