خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
ماندن یا نماندنم در استقلال را افشارزاده مشخص میکند/ مظلومی، رحمتی را برای فصل بعد می‌خواهد
عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: سیدمهدی رحمتی در لیست پرویز مظلومی قرار دارد.
2 0

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی نظری جویباری در مورد اینکه آیا لیست نفرات مد نظر پرویز مظلومی را دریافت کرده است، گفت: مظلومی اسامی را داده و طی آن اولویت‌های اول، دوم و سوم را مشخص کرده است. در این لیست بیش از 13 تا 14 بازیکن نامشان قرار دارد.

 

وی در مورد اینکه‌ آیا لیست خروجی اعلام شده در سایت‌ها صحت دارد، عنوان کرد: بنده چیزی اعلام نکرده‌ام، من امروز اصلاً تلفن همراهم روشن نبوده که بخواهم چیزی اعلام کنم.

 

وی در مورد وضعیت یعقوب کریمی و خسرو حیدری و اینکه گفته می‌شود آنها در لیست استقلال نیستند تصریح کرد: خسرو حیدری قرارداد ندارد و باید با او مذاکره کنیم، کریمی هم بازیکن سپاهان است او باید با مسئولان سپاهان صحبت کند و اگر در تیمش ماندگار نبود ما با او صحبت می‌کردیم.

 

عضو کمیته نقل و انتقالات استقلال در مورد اینکه آیا لیست مازاد استقلال مشخص شد، عنوان کرد: این مسئله مشخص نیست البته یک تعداد نفرات از ما جدا می‌شوند.

 

جویباری در رابطه با اینکه گفته می‌شود رضا عنایتی، وحید طالب‌لو و... در لیست مازاد استقلال هستند عنوان کرد: نمی‌دانم من نام هیچکس را نه تأئید و نه تکذیب می‌کنم.

 

وی در مورد اینکه آیا مظلومی خواهان جذب سیدمهدی رحمتی است، عنوان کرد: رحمتی در لیست ما حضور دارد.

 

عضو کمیته نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این سوال که آیا لیست مازاد دارند، عنوان کرد: لیست مازاد نداریم. لیست 100درصد نهایی در اختیارم نیست. اصلاً تمام نفرات لیگ برتر در لیست ما حضور دارند.

 

جویباری در رابطه با شرایط همکاری‌اش با استقلال عنوان کرد: وضعیتم فردا مشخص می‌شود هنوز حضورم قطعی نشده اگر خواسته‌هایم پذیرفته شود در خدمت باشگاه هستم وگرنه نمی‌توانم همکاری کنم.

 

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود مدیرعامل باشگاه استقلال می‌شود بعد از اینکه از این مسئله متعجب شد، عنوان کرد: بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال است و ما هم کارمند او هستیم. تکلیف خودم هنوز مشخص نیست باید پیش افشارزاده بروم تا ببینم وضعیت چطور می‌شود.

 

فارس

450

منبع خبر: جام نیوز