خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
اظهارات صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس
سرمربی تیم صبای قم : پرسپولیس بازی سختی مقابل ما خواهد داشت سرمربی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد، پرسپولیس فردا بازی سختی مقابل این تیم پیش‌رو دارد.
3 0
صمد مرفاوی

سرمربی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد، پرسپولیس فردا بازی سختی مقابل این تیم پیش‌رو دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما قبل از این تعطیلات بازی سختی مقابل پرسپولیس پیش‌رو داریم که تیم خوب، تاکتیکی و قابل احترامی است اما برای بازی فردا آنها مقابل ما بازی سختی خواهند داشت.

وی افزود: شرایط ما بازی به بازی بهتر می‌شود و هر بازی که می‌گذرد تیم‌تر می‌شویم. کم‌کم داریم به انسجام تیمی می‌رسیم و امیدوارم فردا یک بازی خوب و تاکتیکی مقابل پرسپولیس انجام دهیم تا ان‌شاءالله به آنچه که می‌خواهیم و دنبالش هستیم در زمین برسیم.

مرفاوی با تاکید بر اینکه روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کرده‌اند، خاطرنشان کرد: برنامه تمرینات ما در ۲ جلسه اخیر فقط مختص بازی با پرسپولیس بوده و بازیکنان را خیلی خوب راهنمایی کردیم که چطور باید مقابل پرسپولیس بازی کنند. اگر آنها خواسته‌های کادرفنی در زمین را پیاده کنند می‌توانیم امیدوار باشیم که یک نتیجه خوب کسب کنیم، البته فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و ما نهایت تلاش خودمان را می‌کنیم تا بهترین بازی‌مان را ارائه دهیم و خیلی مهم است که خواسته‌های کادرفنی در زمین اجرا شود.

اشتراک گذاری در موبایل :
منبع خبر: پارس فوتبال