خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
ساوتگیت: تصمیم درینک واتر را درک می کنم
واکنش ساوتگیت به تصمیم درینک واتر جهت بازی نکردن برای انگلیس سرمربی سه شیرها مشکلی با غیبت یار شماره ۶ چلسی در تیم خود ندارد.
2 0
ساوتگیت : فرصت خوبی برای بازیکنان بود

سرمربی سه شیرها مشکلی با غیبت یار شماره ۶ چلسی در تیم خود ندارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس فاش کرده که دنی درینک واتر به دلیل آنچه ناآمادگی خود برای بازی کردن عنوان کرده، به دعوت به تیم ملی انگلیس دست رد زده است.

بنابر گزارش دیلی میل، امتنای هافبک چلسی برای بازی کردن برای سه شیرها موجب شده تا اشتیاق او برای بازی برای انگلیس در محافل عمومی زیر سوال برود. ساوتگیت و درنک واتر در ابتدای این هفته گفتگویی با یکدیگر داشتند ولی هافبک پیشین لسترسیتی که دو ماه ابتدایی فصل را به دلیل مصدومیت ساق پا از دست داده بود، گفت که نمی خواهد در فهرست دعوت شدگان حضور داشته باشد.

می خواستم ببینم که او فکر می کند در چه سطحی است. روشن است که او تنها ۷۰ دقیقه در ترکیب ابتدایی چلسی حضور داشته و حسی که داشت این بود که هنوز برای بازی کردن در این سطح آماده نیست. اینک توانایی جسمی برای بازی کردن در چنین سطحی بسیار بالاست و باید برای حضور در این عرصه، حس کنید که در دوران اوج خود هستید. ما همواره چنین گفتگوهایی با بازیکنان مان داریم. اگر دنی فکر می کند آماده حضور در این عرصه نیست، می توانم با توجه به تعداد دقایق بازی کردن او، این مسئله را درک کنم.

از ساوتگیت درباره آینده درینک واتر در تیم ملی پرسیده شد و این که او برای اردوی بعدی سه شیرها در فهرست دعوت شدگان جایی خواهد داشت یا خیر.

او برای سه اردوی اخیر تیم آماده نبوده است و کاری هم نمی توان در این مورد انجام داد. فکر کردم ارزش این را خواهد داشت که جویای شرایط او شوم و با توجه به این که امسال برای چلسی و در سطح خوبی بازی می کند، فرصتی را به او بدهم ولی او بخش زیادی از پیش فصل را از دست داد.آیا او را در ماه مارس در نظر خواهم داشت؟ هیچ عقیده ای در این باره ندارم. چنین فکر می کنم ولی ممکن است تا آن موقع بازیکنان دیگری را در تیم داشته باشیم. نمی توانم در مورد این که چه کسی را در مارس به تیم ملی دعوت می کنم، فرضیه سازی کنم. هیچ ایده ای در این مورد که او (درینک واتر) در آن مقطع چه حسی خواهد داشت و از نظر جسمانی در چه سطحی خواهد بود، ندارم.

منبع خبر: پارس فوتبال