خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
گواردیولا: خریدهای متعدد عامل قهرمانی نیستند
سرمربی آبی ها: هیچگاه در زندگی به دنبال بهانه نبوده ام پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که هزینه های نجومی او در پیش فصل، ربطی به مدعی بودن این تیم برای کسب قهرمانی ندارد.
3 0
گواردیولا از خریدهای منچسترسیتی راضی است

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که هزینه های نجومی او در پیش فصل، ربطی به مدعی بودن این تیم برای کسب قهرمانی ندارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گواردیولا فصل گذشته را با ۱۵ امتیاز اختلاف نسبت به قهرمان به پایان رساند و موفق به کسب جام در دیگر رقابت ها نیز نشد. آنها در تابستان بیش از ۲۰۰ میلیون پوند صرف جذب ادرسون، کایل واکر، دانیلو، برناردو سیلوا و … کردند تا تیم را برای این فصل تقویت کنند ولی گواردیولا ارتباطی بین انتظارات برای کسب قهرمانی و خرید بازیکنان جدید نمی‌بیند.

گواردیولا گفت:

” فکر می‌کنم اگر تیم فصل گذشته را ببینید و با این فصل مقایسه اش کنید، توری که پشت سر گذاشتیم و شرایطی که پیش بردیم مثل همان فصل است. اگر این فصل خوب کار کنیم، به این خاطر است که فصل گذشته در کنار هم بودیم و هم دیگر را بهتر می‌شناسیم نه خریدهای جدید و متعدد. من بازیکنان را بهتر می‌شناسم و آنها هم من را بهتر و برای همین آسان تر از فصل گذشته خواهد بود. دوست دارم پیش از هر گل سه یا چهار پاس ببینم ولی گاهی غیرممکن است و باید بازیکنان را کمی جا به جا کنید زیرا مهاجمان ما پیتر کراوچ نیستد و کاملا متفاوتند. یعنی روی ارسال های هوایی قدرتمند نیستند.”

گواردیولا درباره تقویت خط دفاعی تیمش گفت:

” من احترام ویژه ای برای شاگردانم قائلم. هیچگاه برای یک بازی بد و یا شکست از آنها انتقاد نکرده ام، بهانه نیاورده ام، حتی در آلمان هم اینکار را نکردم و هیچگاه در زندگی به دنبال بهانه نبوده ام. البته که مدافعین کناری من جوانتر هستند و انرژی بیشتری دارند. کایل بسیار انرژیک است، همینطور دانیلو و مندی.”

منبع خبر: پارس فوتبال