خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
ماتیچ چلسی را ترک خواهد کرد
یوونتوس به جذب هافبک چلسی نزدیک شده است در این بین گاردین گزارش داده است که با توجه به قطعی بودن جدایی ماتیچ، چلسی تمایل دارد او را به خارج از جزیره منتقل کند
3 0
ماتیچ چلسی را ترک خواهد کرد

در این بین گاردین گزارش داده است که با توجه به قطعی بودن جدایی ماتیچ، چلسی تمایل دارد او را به خارج از جزیره منتقل کند

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در حالی که چلسی قرار است روز دوشنبه لندن را به مقصد پکن ترک کند تا تور پیش فصل خود را در خاور دور آغاز کند، باشگاه به ماتیچ و کاستا اجازه داده تا در این تور بازیکنان را همراهی نکنند و برای تعیین تکلیف آینده خود تلاش کنند.

در این بین گاردین گزارش داده است که با توجه به قطعی بودن جدایی ماتیچ، چلسی تمایل دارد او را به خارج از جزیره منتقل کند و فعلاً شانس یوونتوس بیش تر از دیگر رقبا است. منچستریونایتد و اینتر هم دیگر مشتریان این بازیکن صرب هستند ولی با توحه به آن که یونایتد در رقابت برای خرید لوکاکو، ضربه سختی به چلسی زد، آبی های لندن نمی خواهند رقیب خود را بیش از پیش تقویت کنند. اینتر هم فعلاً نسبت به یووه شانس کمتری دارد.

دو باشگاه یوونتوس و چلسی اخیراً درباره ساندرو پای میز مذاکره نشسته اند و اگرچه انتقال این بازیکن به استمفوردبریج هنوز نهایی نشده ولی آبی ها با توجه به اوضاع کنونی، از انتقال ماتیچ به تورین استقبال می کند. گفته می شود آبی های لندن برای فروش ماتیچ، حدود ۴۰ میلیون پوند می خواهند.

منبع خبر: پارس فوتبال