خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
رضایی: بازی با توگو محک خوبی برای ما است/ مهم نیست چه کسی مسافر جام جهانی می‌شود
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که مهم نیست چه بازیکنی همراه این تیم به جام جهانی ۲۰۱۸ خواهند رفت.
2 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، کاوه رضایی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم. من هم می‌خواهم مثل یک سرباز به تیم ملی کشورم کمک کنم تا در ادامه راه ایران را سرافراز کنیم.

وی با اشاره به دیدار دوستانه پیش روی ایران برابر توگو، گفت: بازی با توگو مسلماً می‌تواند یک بازی خیلی خوب برای آمادگی‌مان در جام جهانی باشد. آنها از لحاظ جسمانی و بدنی می‌توانند یک محک خوب برای تیم ملی ایران باشند. تیم‌های آفریقایی آن چیزی را که باید داشته باشند، دارند. آنها از لحاظ بدنی خیلی خوب هستند. چیزهایی که از آنها شنیدیم و دیدیم، حکایت از این داشت که توگو فوق‌العاده تیم خوبی است و یک تیم معمولی نیست. بازی با توگو برای گام‌ اول به‌نظرم خیلی خوب است.

بازیکن تیم ملی در مورد جدایی‌اش از استقلال و حضورش در تیم شالروای بلژیک گفت: خدا را شکر می‌کنم که این اتفاق برای من افتاد. باشگاه استقلال، باشگاه فوق‌العاده بزرگی است که من هم آن را دوست دارم. هر‌کس یک هدف برای آینده‌اش دارد و من هم سعی کردم به هدف‌هایی که از کودکی داشتم، برسم.

رضایی در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به تعداد بالای مهاجمان حاضر در تیم ملی او می‌تواند مسافر جام جهانی شود یا خیر، تصریح کرد: ما همه تلاش می‌کنیم به تیم ملی کمک کنیم. مهم نیست چه کسی به روسیه می‌رود. امیدوارم کسی که به همراه تیم ملی به جام جهانی می‌رود، بتواند به این تیم کمک کند.

وی پس از مواجهه با سؤال خبرنگاری که از او درباره شرایطش در بلژیک پرسید، ترجیح داد صحبتی نکند و ادامه داد: من فقط راجع‌به تیم ملی صحبت می‌کنم. الان بحث تیم ملی است، ان‌شاءالله بعداً راجع‌به‌ آن صحبت می‌کنیم.

مهاجم تیم ملی در خصوص دیدار مقابل روسیه گفت: امیدوارم در ادامه راه بیشتر از این بازی‌ها داشته باشیم.

انتهای پیام/
منبع خبر: خبرگزاری میزان