خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
ساوتگیت : هندرسون کاپیتان انگلستان خواهد بود
می خواهیم به روسیه برویم ؛ هندرسون کاپیتان باقی خواهد ماند ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان تاکید کرد که هندرسون در دیدار این تیم مقابل اسلواکی در مرحله مقدماتی جام جهانی قاره اروپا، کاپیتان سه شیرها خواهد بود.
2 0
ساوتگیت : هندرسون کاپیتان انگلستان خواهد بود

ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان تاکید کرد که هندرسون در دیدار این تیم مقابل اسلواکی در مرحله مقدماتی جام جهانی قاره اروپا، کاپیتان سه شیرها خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان تاکید کرد که جوردن هندرسون در دیدار این تیم مقابل اسلواکی در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی قاره اروپا، کاپیتان سه شیرها خواهد بود.

هندرسون کاپیتان انگلستان در دیدار مقابل مالت نیز بود و ساوتگیت قصد دارد او کاپیتان تیمش در مسابقات بعدی نیز باشد.

به نقل از اسکای اسپورتس، سرمربی ۴۶ ساله سه شیرها در خصوص این مسئله بیان کرد:

جوردن کاپیتان تیم مانده و هیچ تغییری در این خصوص وجود ندارد. معمولا کاپیتان باید در هر دو بازی ثابت باشد مگر اینکه تغییری در ترکیب رخ دهد و او در ترکیب تیم نباشد.

وی در خصوص دیدار با اسلواکی افزود:

یک فرصت بزرگ در یک دیدار خانگی پیش رو داریم. اکنون تیم در موقعیت خوبی بوده و باید مطمئن شویم که از لحاظ تاکتیکی آماده هستیم که برای این بازی اینگونه خواهد شد اما همچنین باید به تیمی که در اختیار داریم، باور داشته باشیم. چند بازیکن هیجان انگیز در تیم داشته و می خواهیم این مسئله در زمین نیز نشان داده شود. از وظایف خود و همچنین فرصت پیش رو کاملا آگاهیم. تمام مردم کشور انگلستان می خواهند تیم به جام جهانی راه یابد.

سرمربی تیم ملی انگلستان تصریح کرد:

یک فرصت خوب برای هواداران حاضر در ورزشگاه ومبلی بوده که از تیم به خوبی حمایت کنند. ما نسبت به این هواداران مسئولیت پذیر هستیم. البته در ورزشگاه های دیگر نیز به همین شکل است و هواداران تیم حریف باعث تحریک انگیزه و اشتیاق ما می شوند. پیروزی مقابل اسلواکی عملا می تواند ما را به روسیه برساند. بنابراین همه می خواهند ما به این امر دست یابیم و اگر حمایت کافی را در استادیوم به دست آوریم، عالی خواهد بود

منبع خبر: پارس فوتبال