خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
هرگونه مذاکره با کامیابی نیا توسط مسئولان باشگاه سپاهان تکذیب شد
واکنش باشگاه سپاهان به جذب ستاره شاکی پرسپولیس مسئولان باشگاه سپاهان انجام هرگونه مذاکره با بازیکن پرسپولیس را تکذیب کردند.
2 0
کامیابی نیا به نیمکت پرسپولیس رفت

مسئولان باشگاه سپاهان انجام هرگونه مذاکره با بازیکن پرسپولیس را تکذیب کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در چند روز اخیر صحبت هایی درخصوص نارضایتی کمال الدین کامیابی نیا از وضعیتش در پرسپولیس مطرح شده بود و حتی برانکو نام این بازیکن را از لیست بازی با سیاه جامگان خط زد تا شماره یازده قرمزها تکلیف خود را روشن کند. هرچند کمال در آخرین تمرین تیمش قبل از مسابقه حاضر شد و کدورت های به وجود آمده را با برانکو برطرف کرد تا آتش کدورت ها تا حدی فروکش کند.

در پی اتفاقات رخ داده در اردوی پرسپولیس و خط خوردن نام هافبک کلیدی این تیم از مصاف با سیاه جامگان شایعاتی پیرامون نقش سپاهان در این ماجراها نقل محافل خبری شد.

در واقع در این میان عنوان شده بود که کمال از باشگاه سپاهان پیشنهاد قابل توجه ای را دریافت کرده و همین موضوع سبب شد تا حرف های متناقضی هم مطرح شود. اما سپاهانی ها در این خصوص اعلام موضع کردند و گفتند این صحبت ها واقعیت ندارد و به دنبال جذب کمال نیستند. زردهای اصفهان عقیده دارند عده ای می خواهند در آستانه دیدار با ذوب آهن با ایجاد حاشیه هایی، تمرکز تیم را به هم بریزند.

باشگاه اصفهانی رسما اعلام کرد نه علاقه ای به جذب هافبک پرسپولیس دارد و نه نقشی در اتفاقات چند روز اخیر داشته است از همین رو این شایعات تنها برای برهم زدن جو آرام اردوی سپاهان در آستانه دربی نصف جهان رقم خورد.
پیش از این در نقل و انتقالات تابستانی بارها شایعه پیشنهاد به کمال کامیابی نیا نقل محافل خبری شد که هیچ کدام از این اخبار مورد تایید قرار نگرفت تا با اوج گرفتن اختلافات این بازیکن کلیدی با پرسپولیسی ها و شخص برانکو بار دیگر شایعه کوچ کمال به نصف جهان و نقش این پشنهاد در اعتراضات اخیر او به گوش برسد.

منبع خبر: پارس فوتبال