خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
استقلال به دنبال تمدید قرار داد جباروف
پروژه استقلال قدرتمند برای فصل بعد با این بازیکن کلید می خورد استقلال به دنبال تمدید قرار داد جباروف است.
3 0
استقلال که وضعیت خوبی دارد به دنبال تمدید قراردا جباروف بازیکن موثر تیمش است

استقلال به دنبال تمدید قرار داد جباروف است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

استقلال که این روزها در لیگ برتر و رقابت‌های آسیایی نتایج خوبی گرفته است، قصد دارد کار خود را برای بستن تیمی قدرتمند در فصل هجدهم آغاز کند و در این راه نخستین قدم تمدید قرارداد با بازیکنان و کادرفنی است.

در همین راستا و طبق گفته سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال قرار است کار تمدید قرارداد بازیکنان در امارات آغاز شود و با بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان تمام خواهد شد مذاکراتشان را آغاز کنند. به گفته مسوولان باشگاه استقلال، این تیم تغییرات گسترده‌ای برای فصل آینده نخواهد داشت و با حفظ استخوان‌بندی تیم و تقویت چند نقطه کارشان را برای فصل آینده در لیگ برتر و رقابت‌های آسیایی دنبال خواهند کرد.

اینطور که گفته می‌شود جباروف یکی از بازیکنانی است که استقلالی‌ها قصد دارند زودتر از سایر بازیکنان در مورد تمدید قرارداد با او صحبت کنند. هافبک ازبکستانی استقلال یکی از بازیکنانی است که در بردهای این تیم نقش بسزایی دارد و شفر تاکید زیادی داشته تا هرچه زودتر با او وارد مذاکره بشوند. مدیران استقلال هم این بازیکن را برای تمدید قرارداد فصل بعد در اولویت گذاشته‌اند. می‌توان حدس زد که یکی دیگر از این بازیکنان هم امید ابراهیمی است.

منبع خبر: پارس فوتبال