خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
بارسلونا به دنبال تمدید قرار داد اومتیتی
تلاش های بارسلونا برای بالا بردن رقم فسخ قرار داد مدافع تیمش وضعیت بازار ایجاب می‌کند که بند آزادسازی اومتیتی بسیار بالاتر برود.
3 0
بارسلونا نخستین تماس‌ها برای تمدید قرارداد اومتیتی را با ایجنت این بازیکن برقرار کرده است

وضعیت بازار ایجاب می‌کند که بند آزادسازی اومتیتی بسیار بالاتر برود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بارسلونا نخستین تماس‌ها برای تمدید قرارداد ساموئل اومتیتی را با ایجنت این بازیکن برقرار کرده است.

اومتیتی ۲۴ ساله در تابستان ۲۰۱۶ از المپیک لیون خریداری شد. بارسا این بازیکن را با رقم معقول ۲۵ میلیون یورو خریداری کرد و بند فسخ ۶۰ میلیون یورویی در قراردادش گنجاند. بندی که تا سال گذشته مناسب به نظر می‌رسید اما بازار نقل و انتقالات مدتی است که دیوانه‌وار پیش می‌رود و اخیرا هم ویر جیل فن دایک هلندی با انتقالی ۸۵ میلیون یورویی به لیورپول پیوست. چنین شرایطی طبعا ایجاب می‌کند تا بارسا بند آزادسازی اومتیتی که از نگاه مرجع آماری CIES ارزشمند ترین مدافع دنیا شناخته شده را افزایش دهد.

به گزارش mundodeportivo، به همین خاطر هم بارسا اخیرا در تماس به اومتیتی و نزدیکان این بازیکن اعلام کرده که قصد تمدید قرارداد با او را دارد تا هم دستمزدش را بهبود ببخشد و هم بند آزادسازی‌اش را افزایش دهد. بازیکنی که گفته می‌شود مورد علاقه چند غول انگلیسی از جمله منچسترسیتی قرار دارد. با این حال، اومتیتی فعلا عجله‌ای برای تمدید قرارداد ندارد وفعلا تمرکزش روی ریکاوری از مصدومیت و بازگشت به میادین در بهترین فرم است و همه چیز درباره آینده‌اش را به پایان فصل موکول کرده است.

منبع خبر: پارس فوتبال