خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
بازیکنان استقلال و پرسپولیس شانه به شانه هم در "آزادی"
3 0

در فاصله کمتر از 90 دقیقه مانده به آغاز دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال، 60 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند.

به گزارش ایسنا، در حالی که کمتر از 1 ساعت و 15 دقیقه به شروع داربی 78 باقی مانده برای اولین بار در چند سال اخیر اتوبوس حامل بازیکنان استقلال و پرسپولیس همزمان وارد ورزشگاه شد و مرببیان و بازیکنان دو تیم در اقدامی جالب به همراه هم پس از پیاده شدن اتوبوس وارد رختکن شدند.

در این میان صحنه‌های جالبی در حال ورود بازیکنان به رختکن رقم خورد که از جمله می‌توان به شوخی‌ها و خنده‌های حنیف عمران‌زاده و فرزاد حاتمی که گفته‌اند با هم رفیق صمیمی هستند، اشاره کرد. همچنین حسین ماهینی و محمد قاضی که در ذوب آهن و پرسپولیس با هم همبازی بودند تونل را با یکدیگر طی کردند. قاسم دهنوی و سیاوش اکبرپور نیز در حال خوش و بش با یکدیگر وارد ورزشگاه آزادی شدند.

محمد نوری و آندرانیک تیموریان نیز در این مسیر در حال شوخی با یکدیگر بودند.

ساعت 12:45، مثل بازی‌های گذشته داربی کوچولوها در دو نیمه 10 دقیقه‌ای برگزار شد. صحنه‌های حساس این بازی باعث شد که یخ تماشاگران آب شود و دوباره آنها دقایقی برای هم کری بخوانند.

نیمه اول این دیدار گلی در بر نداشت اما در نیمه دوم کوچولو‌های پرسپولیس از اشتباه خط دفاع استقلال در آفساید گیری استفاده کرده و تک گل پیروزی‌بخش خود را به ثمر رساندند تا سرخ‌ها پیروز داربی کوچولوها باشند. هواداران پرسپولیس هم از این اتفاق بسیار خوشحال بودند و تماشاگران حریف را به سکوت دعوت می‌کردند.

قسمتی از سکوهای طبقه اول ورزشگاه در سمت استقلالی‌ها هنوز خالی مانده اما در طبقه دوم ورزشگاه تماشاگران رفته رفته در حال نشستن روی سکوها هستند.

در حال حاضر نزدیک به 60 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند و منتظر آغاز داربی 78 هستند.

انتهای پیام

منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران