خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
مصاحبه جدید ایکر کاسیاس
ايکر کاسياس، کاپيتان رئال مادريد عنوان کرد که هيچگاه به ترک رئال فکر نکرده است.
3 0


به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه کاسیاس در مصاحبه با گاردین، عنوان کرد که هیچگاه به ترک رئال فکر نکرده و علاقه ای به این کار ندارد.

آینده شما در رئال و تیم ملی اسپانیا

در تیم ملی می خواهم حداقل تا یورو 2016 بازی کنم و پس از آن باید ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در رئال اما می توانم تا 40 سالگی هم دروازه بانی کنم. این یک مساله غیرمعمول برای دروازه بان ها نیست. میشل پرودروم تا 38 سالگی برای بنفیکا بازی می کرد. بوفون همین الان 37 ساله است. الیور کان هم تا 39 سالگی در بالاترین سطح حضور داشت. اگر ذهن و بدن یاری کنند، تا 40 سالگی هم می توان دروازه بان تیم بزرگی همچون رئال بود.

شایعاتی مبنی بر ترک رئال

همیشه این شایعات وجود دارند اما با توجه به همه آنها می بینید که من همچنان در رئال حضور دارم.هیچگاه فرصت فکر کردن به ترک رئال را نداشته ام. علاقه ای هم به این کار ندارم.در طول دوران حضورم در این تیم به هر رئیسی که به رئال آمده گفته ام که اگر مرا نمی خواهید کافی است بصورت صریح به خود من بگویید.در هر صورت هنوز در رئال هستم و دوست دارم در این تیم به فوتبالم خاتمه دهم.

مشکلات اخیر با هواداران رئال

این مساله را فراموش کرده ام. درک می کنم که همیشه هوادارانی وجود دارند که با شما موافق نیستند اما من اکثر اوقات چیزی جز خوبی از هوادارانمان ندیده ام.آنها همیشه پشتیبان من بوده اند. وظیفه من این است که به قدری خوب باشم که بتوانم همواره اطمینان آنها را به خودم حفظ کنم.

لیورپول

بازی با این تیم هرگز ساده نیست.آنها در بازی امشب موظف به پیروزی در مقابل ما هستند تا همچنان به صعود امیدوار باشند.به همین دلیل بازی بزرگی را شاهد خواهیم بو
منبع خبر: پارسینه