خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
شانس بازی کردن کاوه رضایی در جام جهانی بیشتر از مهدی طارمی است
یک منبع آگاه خبر داد : تبعات سنگین انتخاب تیم قطری برای ” مهدی طارمی ” ؛ یک ” استقلالی ” جای ستاره ” پرسپولیس ” را می گیرد ! یک منبع مطلع و نزدیک به تیم ملی به ما خبر داد: شانس بازی کردن کاوه رضایی در جام جهانی روسیه به مراتب بیشتر از مهدی طارمی است.
2 0
کاوه رضایی

یک منبع مطلع و نزدیک به تیم ملی به ما خبر داد: شانس بازی کردن کاوه رضایی در جام جهانی روسیه به مراتب بیشتر از مهدی طارمی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

همان‌طور که می‌دانید کاوه رضایی ، مهاجم فصل گذشته استقلال تهران، در فصل جاری به قدری در بلژیک درخشید که به مرد اول شارلوا و بهترین گلزن تیمش تبدیل شد. به پاس همین موفقیت، کاوه رضایی بار دیگر در مدار کارلوس کی‌روش قرار گرفت و به تیم ملی هم دعوت شد. این در حالی است که نزدیک‌ترین رقیب کاوه رضایی یعنی مهدی طارمی، ۴ ماه محرومیت را پشت سر گذاشت و اینک به تیم الغرافه ملحق شده است.

کارلوس کی‌روش اصلاً علاقه‌ای به کوچ شاگردان ملی‌پوش خود به لیگ ستارگان قطر نداشته و همواره آنان را به بازی در اروپا تشویق می‌کند. بر کسی هم پوشیده نیست که راه دعوت به تیم ملی ایران از دروازه‌های اروپا می‌گذرد و مرد پرتغالی به درستی اعتقاد دارد فوتبالیست‌های شاغل در لیگ ایران پایین‌تر از حد استاندارد هستند. بر همین اساس هم خواستار در اختیار گرفتن ملی‌پوشان در روزهای ریکاوری شد.

از اصل بحث دور نشویم؛ کاوه رضایی که قرار بود ۲ فصل پیش جانشین مهدی طارمی در پرسپولیس شود، به استقلال تهران رفت اما هر روز بیشتر از قبل از تیم ملی دور شد. هرچه کاوه رضایی از چشم کارلوس کی‌روش دور شد، به همان اندازه مهدی طارمی به تیم ملی نزدیک و به یکی از یاران اصلی مرد پرتغالی تبدیل شد. اما اشتباهات طارمی در ماه‌های اخیر و به ویژه انتخاب قطر برای بازی ممکن است تبعات سنگینی برای این مهاجم ملی‌پوش در بر داشته باشد.

یک منبع مطلع و نزدیک به تیم ملی به ما خبر داد:

«در حال حاضر رقابت ملی‌پوشان برای بازی کردن در خط حمله بسیار سنگین و فشرده است و کریم انصاری‌فرد در یونان می‌درخشد، کاوه رضایی هم به مرد اول لیگ بلژیک تبدیل شده است. رضا قوچان‌نژاد تجربه بازی در جام جهانی را دارد و از سردار آزمون هم نمی‌توان گذشت. در چنین شرایطی شانس بازی کردن کاوه رضایی در جام جهانی روسیه به مراتب بیشتر از مهدی طارمی است.

به نظر می‌رسد حرف طرف چندان هم بی‌راه نباشد. مهدی طارمی که گفته می‌شود اضافه وزن هم دارد، اگر بتواند کیلوهای اضافی را آب کرده و در لیگ قطر هم بدرخشد، باز کار سختی برای راهیابی به ترکیب اصلی تیم کی‌روش خواهد داشت. شما این طور فکر نمی‌کنید؟

خبرورزشی

منبع خبر: پارس فوتبال