خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
رقابت شانه به شانه تیم‌ها در هفته شانزدهم لیگ فوتسال
3 0

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال در حالی فردا(دوشنبه) برگزار می شود که رقابت در بالای جدول نزدیک‌تر شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شانزدهمین هفته از لیگ برتر فوتسال فردا(دوشنبه) در شهرهای مختلف برگزار می‌شود و رقابت بیش از پیش بین تیم‌ها حساس‌تر خواهد شد. در حالی که 10 هفته به پایان فصل مانده تیم‌های مدعی خود را به بالای جدول رسانده و رقابت بین 6 تیم بالای جدولی یعنی دبیری تبریز، گیتی پسند اصفهان، حفاری اهواز، میثاق تهران، منصوری قرچک و فرش آرای مشهد است.

این تیم‌ها در هفته شانزدهم نیز بازی‌های سرنوشت‌سازی پیش‌رو دارند و در این میان تقابل دبیری تبریز با شهرداری تبریز و دیدار تاسیسات دریایی و گیتی پسند در صدر جدول می‌تواند تغییراتی در پی داشته باشد.

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های فردا، دبیری در داربی تبریز با شهرداری این شهر مصاف خواهد کرد. شاگردان وحید شمسایی در این دیدار به دنبال سه امتیاز خواهند بود تا فاصله خود با گیتی پسند در صدر جدول را حفظ کنند. تبریزی‌ها در حال حاضر با اختلاف چهار امتیاز بیشتر از گیتی پسند در جایگاه نخست قرار دارند.

دبیری البته در بازی فردا وحید شمسایی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. او که در این فصل هم وظیفه بازیکنی وهم مربیگری را در دبیری به عهده دارد به علت سه اخطاره بودن نمی‌تواند مقابل شهرداری تبریز به میدان برود. این در حالی است که شمسایی در هفته‌های اخیر، در هر بازی حداقل یک گل را به ثمر رسانده و نبودش می‌تواند پوئن منفی برای دبیری محسوب شود. با این حال شمسایی این فرصت را هم دارد که برای اولین بار در یک بازی بیشترین تمرکز خود را روی مدیریت فنی تیمش بگذارد.

یاران شمسایی با این وجود در صورت کسب هر نتیجه‌ای در بازی فردا صدر نشین باقی خواهند ماند اما در بازی دیگر و در ورزشگاه دستگردی تهران شاگردان رضا لک به دنبال کسب امتیاز مقابل تیم جوان علی صانعی خواهند بود تا بیشتر از این از دبیری عقب نیفتند! گیتی پسند به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در فصل جدید با جذب ستاره‌های بسیاری از جمله محمد طاهری، مهدی جاوید و ... و همچنین حفظ بازیکنان مطرحی چون محمد کشاورز مدعی اول قهرمانی محسوب می‌شد اما تاکنون نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در هفته قبل هم مقابل تیم کم مهره حفاری اهواز نتیجه را واگذار کرد. در چنین شرایطی گیتی پسند نیاز مبرمی به امتیاز بازی‌های پیش‌رویش خواهد داشت. یکی از این بازی‌های مهم آنها نیز فردا مقابل تاسیسات دریایی خواهد بود.

در این دیدار تقابل شاگردان سابق علی صانعی در تیم ملی که اکنون در گیتی پسند هستند دیدنی می‌شود. همچنی تیم اصفهانی مهدی جاوید را به دلیل محرومیت در اختیاز نخواهد داشت اما کشاورز بعد از پشت سر گذاشتن محرومیتش می‌تواند مقابل تیم تهرانی به میدان برود.

برنامه کامل دیدارهای هفته شانزدهم به شرح زیر است:

دوشنبه، بیست و سوم دی – ساعت 16

شهید منصوری قرچک – فرش آرای مشهد

تاسیسات دریایی تهران – گیتی پسند اصفهان

دبیری تبریز – شهرداری تبریز

حفاری اهواز – ماهان تندیس قم

زمزم اصفهان – میثاق تهران

هلال احمر تبریز – پتروشیمی ماهشهر

شهرداری ساوه – راه ساری

انتهای پیام

منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران