خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
رائول: خداحافظی از فو‌تبا‌ل تصمیم سختی بود
2 0
روز نو :

ستاره سابق ر‌ئال‌ ماد‌رید که افتخارات زیادی با این تیم کسب کرد ماه آینده از فو‌تبا‌ل خداحافظی خواهد کرد. او این تصمیم را تصمیم سختی برای خود خواند.

 رائول گونسالس بلانکو، 38 ساله که در حال‌ حاضر در تیم کاسموس آمریکا توپ می زند، اواخر ماه آینده برای همیشه از فو‌تبا‌ل خداحافظی کرد و اعلام کرد که تصمیمش را تغییر نخواهد داد.

رائول که در کنار کریستیانو رونالدو، برترین گلزن ر‌ئال‌ ماد‌رید است، تنها چند بازی دیگر برای نیویورک کاسموس انجام خواهد داد و با پایان فصل از فو‌تبا‌ل خداحافظی خواهد کرد. او درباره تصمیمش مبنی بر خداحافظی از فو‌تبا‌ل گفت: وقتی برای نیویورک قرارداد امضا کردم، گفتم که شرایط را برای تمدید قراردادم خواهم سنجید و اکنون پس از سنجیدن شرایط عنوان می‌کنم که نمی‌توانم به فو‌تبا‌ل ادامه دهم و ماه آینده از فو‌تبا‌ل خداحافظی خواهم کرد. تصمیم سختی بود. حالا فقط به یک پایان با شکوه از فو‌تبا‌ل فکر می‌کنم. فو‌تبا‌ل بازی کردن بخشی از زندگی من است و به همین خاطر سخت بود که از آن خداحافظی کنم . از همه کسانی که به من کمک کردند در این راه قرار بگیرم تشکر می‌کنم. هنوز فکری برای دوران پس از

فو‌تبا‌لم نکرده‌ام. نمی دانم که مربی می شوم یا نه بگذارید به موقع در این باره تصمیم بگیرم.

رائول گونسالس دوران بسیار خوبی را در اسپانیا داشت . او شانزده سال در ر‌ئال‌ ماد‌رید فو‌تبا‌ل بازی کرد که در این مدت به شش قهرمانی در لیگا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و شش قهرمانی در سوپر کاپ اسپانیا دست یافت. او سپس در شالکه و السد قطر بازی کرد و حالا در نیویورک کاسموس کفش‌هایش را خواهد آویخت.

رائول در 102 بازی ملی برای تیم ‌ملی اسپانیا 44 گل را به ثمر رساند ، ولی بدشانس بود که خداحافظی‌اش از تیم ‌ملی با شروع قدرتنمایی ماتادورها همراه شد. گفته می‌شود مسئولان باشگاه ر‌ئال‌ ماد‌رید قصد دارند از رائول در تیم‌های پایه خود استفاده کنند.

منبع خبر: روز نو