خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
چراغ سبز کره شمالی به همسایه جنوبی/لیبرمن: اکنون زمان پارس کردن نیست/تمدید بازداشت عهد تمیمی/حمله لفظی اردوغان به آمریکا
خبرگزاری میزان- امروز بیست و چهارم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می‎توان به چراغ سبز کره شمالی به ادامه مذاکره با همسایه جنوبی خود و اذعان وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ساقط شدن جنگنده اف-16 این رژیم اشاره کرد.
5 0

چراغ سبز کره شمالی به همسایه جنوبی/لیبرمن: زمان پارس کردن نیست/تمدید بازداشت عهد تمیمی/حمله لفظی اردوغان به آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان،امروز بیست و چهارم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می‎توان به چراغ سبز کره شمالی به ادامه مذاکره با همسایه جنوبی خود و اذعان وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ساقط شدن جنگنده اف-16 این رژیم اشاره کرد.

*رئیس کره شمالی خواستار ادامه مذاکرات با کره جنوبی شد
رئیس کره شمالی در پی دیدار با هیأت بلندپایه این کشور که از کره جنوبی بازگشته بودند اعلام کرد خواستار گسترش «جو صمیمی مصالحه و گفتگو» با کره جنوبی است. (بیشتر بخوانید)

*نشست مشترک وزرای خارجه ایران، روسیه و ترکیه درباره سوریه
وزیر خارجه قزاقستان روز سه‌ شنبه اعلام کرد وزرای خارجه سه کشور ایران، روسیه و ترکیه ماه آینده برای بررسی اوضاع سوریه نشست مشترک خواهند داشت.(بیشتر بخوانید)

*اردوغان:آمریکا نمایش با داعش در سوریه را متوقف کند
رئیس جمهور ترکیه طی اظهاراتی از آمریکا خواست تا نمایشی که با گروه تروریستی داعش در سوریه به راه انداخته است را متوقف کند. (بیشتر بخوانید)

*وزیر جنگ رژیم صهیونیستی:بدجوری گزیده شدیم، زمان پارس‌ کردن نیست!
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز سه‌ شنبه در اظهاراتی اذعان کرده که سرنگونی جنگنده اف-16 ضربه سنگینی به این رژیم بوده‌ است. (بیشتر بخوانید)

*رژیم صهیونیستی مدت زمان زندان عهد تمیمی را تمدید کرد
دادگاه نظامی رژیم صهیونیستی مدت زمان زندان عهد تمیمی، نوجوان 17 ساله فلسطینی را تمدید کرد.(بیشتر بخوانید)

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرگزاری میزان