خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
چرا پرونده «مقتدی صدر» مجددا رسانه ای شد؟
جریان صدر عراق، به محض اینکه از نیت سوء این رسانه ها مطلع شدند، اطلاع رسانی خود را آغاز کرده تا جلوی منحرف شدن افکار عمومی عراق از موضوع فرار «طارق الهاشمی» که در چندین عملیات تروریستی از جمله طراحی برای ترور «نوری مالکی» نخست وزیر عراق دست داشته، را بگیرند.
2 0

به گزارش مشرق به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسیده از بغداد پایتخت عراق حاکی از آن است که پرونده اتهام دست داشتن حجة الإسلام سید «مقتدی صدر» در قتل سید «عبدالمجید خوئی» فرزند مرحوم حضرت آیت الله خوئی که در سال 2003 در حرم حضرت أمیرالمؤمنین علیه السلام توسط افراد ناشناس به ضرب چاقو جان باخت، مجددا در رسانه های عراقی مطرح شد.

این پرونده در حالی مورد توجه رسانه های مختلف عراقی قرار گرفت که اصلا زمان برگزاری دادگاه رسیدگی به آن فرا نرسیده است.

بر همین اساس بررسی های دقیق انجام شده و رصد رسانه هایی که این پرونده را مجددا مطرح ساختند، نشان می دهد که این اقدام طرحی است که از سوی رسانه های نزدیک به «طارق الهاشمی» معاون «جلال طالبانی» رییس جمهور عراق مطرح شده و هدف از این کار، تحریف کردن افکار عمومی از موضوع فرار «طارق الهاشمی» از عراق است.

در همین راستا جریان صدر عراق، به محض اینکه از نیت سوء این رسانه ها مطلع شدند، اطلاع رسانی خود را آغاز کرده تا جلوی منحرف شدن افکار عمومی عراق از موضوع فرار «طارق الهاشمی» که در چندین عملیات تروریستی از جمله طراحی برای ترور «نوری مالکی» نخست وزیر عراق دست داشته، را بگیرند.

منبع خبر: خبرگزاری مشرق