خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
انصاری‌فرد: مهم نیست چه کسی در تیم ازبکستان بازی می‌کند/ کاملاً آماده‌ایم که به‌عنوان تیم اول آسیا راهی جام جهانی شویم
بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما کاملاً آماده‌ایم که با یک بازی خوب، ازبکستان را ببریم تا علاوه بر شاد کردن دل هواداران، به‌عنوان اولین تیم آسیایی به جام جهانی صعود کنیم.
2 0
گروه ورزشی: کریم انصاری‌فرد در حاشیه تمرین امروز (جمعه) تیم ملی فوتبال کشورمان، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط‌مان خوب است. پس از بازی دوستانه که مقابل مونته‌نگرو داشتیم و اردوی خوبی که در اتریش برگزار کردیم، الان کل تیم آماده هستند. در این روزها همه بازیکنان اضافه شدند و شرایط خوبی داریم. ما کاملاً آماده‌ایم که با یک بازی خوب، ازبکستان را ببریم تا علاوه بر شاد کردن دل هواداران، به‌عنوان اولین تیم آسیایی به جام جهانی صعود کنیم.
 
انصاری‌فرد: مهم نیست چه کسی در تیم ازبکستان بازی می‌کند/ کاملاً آماده‌ایم که به‌عنوان تیم اول آسیا راهی جام جهانی شویم 

به گزارش بولتن نیوز به نقل از تسنیم، وی درباره وضعیتش در تیم ملی، گفت: بعد از اتمام لیگ یونان، کی‌روش چند روزی به من استراحت داد و سپس به تیم ملحق شدم. فکر می‌کنم نه تنها من، بلکه همه آماده رویارویی با ازبکستان هستیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به آنالیزی که کادر فنی از تیم ازبکستان در اختیار بازیکنان قرار داده است، خاطرنشان کرد: به هر حال جلسات آنالیز مختلفی برگزار شده است و نقاط ضعف و قوت آنها را شناسایی کرده‌ایم. امیدوارم که از نقاط ضعف‌شان استفاده کنیم و بازی را ببریم.

انصاری‌فرد درباره اضافه شدن مهاجم تیم ملی ازبکستان به این تیم در دیدار مقابل ایران، یادآور شد: برای ما مهم‌ترین موضوع این است که عملکرد خوب داشته و سوار بازی باشیم. مهم نیست چه بازیکنی در تیم آنها بازی می‌کند. مهم این است که بازی را ببریم. ما می‌رویم که با تیم ازبکستان بازی کنیم و آنها را ببریم، کاری هم به این نداریم که چه کسی در تیم ازبکستان بازی می‌کند و چه کسی بازی نمی‌کند.

منبع خبر: بولتن نیوز