خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
اظهارات نجمه خدمتی در خصوص شرایط تیراندازان در آستانه حضور در مسابقات کره‌جنوبی
عضو تیم ملی : برای حضور در جام جهانی اردوها آغاز شده است ؛ در وضعیت مناسبی قرار داریم عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان گفت: سرمربی صربستانی تیم ملی چند روزی است که وارد ایران شده و با شناختی که از وی در مسابقات مختلف دارم می‌دانم که رزومه خوبی دارد.
4 0
نجمه خدمتی

عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان گفت: سرمربی صربستانی تیم ملی چند روزی است که وارد ایران شده و با شناختی که از وی در مسابقات مختلف دارم می‌دانم که رزومه خوبی دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

نجمه خدمتی در خصوص شرایط تیراندازان کشورمان در آستانه حضور در مسابقات کره‌جنوبی اظهار داشت:

برای حضور در جام جهانی کره جنوبی اردوها از ۲ ماه پیش آغاز شده است. خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و شرایط خوابگاه و تغذیه کاملا مناسب است. چند روز تا آغاز مسابقات باقی مانده است و در وضعیت مناسبی قرار داریم.

نجمه خدمتی  درخصوص حضور ماکسیموویچ در تیم ملی تفنگ یادآور شد:

این سرمربی صربستانی چند روزی است که وارد ایران شده و با شناختی که از وی در مسابقات مختلف دارم می‌دانم که رزومه خوبی دارد و از سطح بالایی در فدراسیون جهانی برخوردار است. البته اینکه با حضور این سرمربی پیشرفت کنیم یا اینکه در همان سطح بمانیم بستگی به این دارد که ببینیم نحوه همکاری با او چگونه است، آیا پاره وقت در کنار تیم ملی خواهد بود یا تمام وقت.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان در ادامه به مسابقات پیش روی تیراندازان اشاره کرد و گفت:

یک ماه بعد از مسابقات کره، جام جهانی مونیخ و سپس بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و قهرمانی جهان را پیش رو داریم. در کنار جام جهانی مونیخ، اردوی هانوفر را هم داریم. اردوهای آلمان همیشه برای تیراندازان مفید است چراکه با خیال راحت و با فشنگ تست شده تمرین می‌کنیم.

منبع خبر: پارس فوتبال