خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
پرسپولیس در آستانه جذب گادوین منشا
هواداران ” پرسپولیس ” نگران نباشید ! صید بزرگ ” برانکو ” در راه است ؛ شک نکنید راه چاره‌ای برای دور زدن این قانون پیدا می شود ! حالا کم‌کم داریم به فصل نقل‌وانتقالات نزدیک می‌شویم و به تدریج زمزمه‌ها در مورد هوا شدن قانون منع باشگاه‌های بدهکار از جذب بازیکن خارجی آغاز شده است.
3 0
پرسپولیس

حالا کم‌کم داریم به فصل نقل‌وانتقالات نزدیک می‌شویم و به تدریج زمزمه‌ها در مورد هوا شدن قانون منع باشگاه‌های بدهکار از جذب بازیکن خارجی آغاز شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

از اول هم معلوم بود قانون منع باشگاه‌های بدهکار از جذب بازیکن خارجی آنقدرها قابل اجرا نیست و وقتش که برسد، به بوته فراموشی سپرده خواهد شد.حالا کم‌کم داریم به فصل نقل‌وانتقالات نزدیک می‌شویم و به تدریج زمزمه‌ها در مورد هوا شدن این قانون آغاز شده است. پرسپولیس یکی از باشگاه‌هایی است که بدهی خارجی زیادی دارد، اما در عین حال خواهان جذب مهاجم خارجی پیکان است.

حالا برخی‌ها می‌گویند قانون منع جذب بازیکن خارجی برای این تیم شامل خارجی‌هایی که قبلا در لیگ ایران بازی کرده‌اند نمی‌شود، بعضی‌های دیگر هم مدعی هستند  پرسپولیس با تعیین تکلیف پرونده‌های خارجی‌اش می‌تواند یار جدید بگیرد. در هر صورت شک نکنید تا پایان فصل راه چاره‌ای برای دور زدن این قانون پیدا می‌شود؛ مثل همیشه!

 

منبع : جام نیوز

منبع خبر: پارس فوتبال