خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
گواردیولا: این سخت ترین قهرمانی من بود
3 0

سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ از سخت ترین قهرمانی خود با این تیم سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، هر چند پپ گواردیولا در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بود اما او در رقابت های بوندسلیگا دست به کار بزرگی زد و موفق شد برای سومین سال پیاپی بایرن مونیخ را به عنوان قهرمانی برساند تا یک رکورد به نام خود در این تیم آلمانی به ثبت برساند.

بایرن با پیروزی دو بر یکی که برابر اینگولشتات به دست آورد، عنوان قهرمانی خود را نهایی کرد. پپ گواردیولا بعد از قهرمانی تیمش گفت: تنها می توانم به همه بازیکنان بایرن به خاطر این عملکرد درخشانی که از خود نشان دادند تبریک بگویم. افتخار می کنم بعد از یوپ هاینکس، در بایرن مونیخ مربیگری کردم و افتخار به دست آوردم. این قهرمانی را به هاینکس تبریک می گویم. او یک اسطوره است و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم.

گواردیولا ادامه داد: بایرن مونیخ یک رکود استثنایی را به دست آورده است تا جایی که توانست چهار سال پیاپی جام قهرمانی را بالای سر ببرد. این سخت ترین جام قهرمانی من بود. دورتموند در فصل جاری عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشت. آنها حریف سرسختی برای ما بودند و بسیار خوشحالم که در نهایت ما جام قهرمانی را بالای سر بردیم.

گواردیولا آخرین فصل حضورش در بایرن مونیخ را پشت سر می گذارد. او فصل بعد در لیگ جزیره مربیگری خواهد کرد و هدایت منچسترسیتی را بر عهده خواهد گرفت و قرار است که کارلو آنچلوتی در بایرن جایگزین او شود.

انتهای پیام

منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران