خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
یوونتوس به دنبال تمدید قرار داد آلگری
مسئولان یوونتوس خواهان ماندن آلگری هستند ماسیمیلیانو الگری در سه فصل متوالی، به سه قهرمانی در سری آ و کوپا ایتالیا رسید و دو بار هم یووه را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند.
3 0
مسئولان تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا به دنبال تمدید قرار داد الگری می باشند

ماسیمیلیانو الگری در سه فصل متوالی، به سه قهرمانی در سری آ و کوپا ایتالیا رسید و دو بار هم یووه را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ماسیمیلیانو الگری در سه فصل متوالی، به سه قهرمانی در سری آ و کوپا ایتالیا رسید و دو بار هم یووه را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند. بعد از شکست یووه در فینال کاردیف زمزمه هایی در مورد جدایی او به گوش رسید ولی الگری به کار خود در تورین ادامه داد.

به گزارش فابریتزیو رومانو از کالچو مرکاتو، قرارداد الگری با یووه در سال ۲۰۲۰ به اتمام می رسد و باشگاه هیچ علاقه ای به جدایی الگری ندارد. مسئولان بانوی پیر می خواهند برنامه های آینده باشگاه را با احتساب حضور الگری روی نیمکت مشخص کنند.

از سوی دیگر چند باشگاه بزرگ اروپایی به دنبال جذب آلگری هستند. دستاوردهای بزرگ او با یوونتوس خیلی ها را ترغیب کرده برای پیشبرد پروژه هایشان از آلگری استفاده کنند. در راس آنها پاری سن ژرمن فرانسه قرار دارد. تیم متمول فرانسوی جاه طلبی های بزرگی دارد و می خواهد سکان هدایت کشتی ستاره هایش را به آلگری ایتالیایی بسپارد.

به نظر می رسد تصمیم نهایی در این باره در پایان فصل گرفته شود. باید دید یوونتوس چه نتایجی در فصل جاری کسب می کند. طبیعتا نتایج تیم در لیگ قهرمانان اروپا اهمیت بیشتری دارد. اما آنچه در حال حاضر مشخص است، یووه هیچ تمایلی به جدایی از آلگری ندارد.

منبع خبر: پارس فوتبال