خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
قهرمانی شاگردان گواردیولا در آئودی‌کاپ + تصاویر
بایرن مونیخ با گل دیر هنگام لواندوفسکی برابر رئال پیروز شد.
3 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بایرن مونیخ در خانه با پیروزی برابر رئال، به قهرمانی در آئودی کاپ ۲۰۱۵ دست یافت.

تیم های بایرن مونیخ و رئال مادرید چهارشنبه شب در فینال آئودی کاپ سال ۲۰۱۵ در ورزشگاه آلیانز آره نا مونیخ آلمان در حضور ۷۰ هزار تماشاگر با قضاوت فلیکس بریش به دیدار هم رفتند.

بایرن با ترکیبی کامل پای به زمین گذاشته بود و لواندوفسکی روی نیمکت حضور داشت ، البته مثل بازی قبل، روبن و ریبری در ترکیب پپ غایب بودند. در سمت مقابل نیز بنیتس، در خط دفاع ترکیبی کامل را روانه زمین کرده بود و کروس و ایسکو نیز در خط میانی حاضر بودند، اما خبری از خامس و بیل در زمین نبود.

بایرن مونیخ همچون همیشه در اکثر دقایق این مسابقه، نسبت به حریف از نظر مالکیت توپ برتری داشت ولی رئال نیز بیکار نبود و به موقعیت های خوبی رسید که باز هم نویر منجی قرمزهای مونیخی شد.

رئالی ها در این بازی 9 تعویض داشتند که البته واران، بیل و اودگارد فرصت حضور در زمین را پیدا نکردند.

در نهایت، بایرن مونیخ بالاخره در دقیقه ۸۸ روی فرصت طلبی مهاجم لهستانی خود به گل پیروزی بخش رسید. سانتر از جناح چپ با اثرگذاری مثبت و دقیق لواندوفسکی در مقابل ناواس همراه شد و رئال در دقایق آخر از رسیدن به جام بازماند.

به این ترتیب بایرن مونیخ با دو پیروزی و بدون گل خورده، قهرمان مسابقات آئودی کاپ ۲۰۱۵ شد، تاتنهام نیز با پیروزی برابر میلان در رده بندی به مقام سوم رسید.

منبع خبر: خبرگزاری آنا