خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
کشف بیش از 22 میلیاردی کالای قاچاق در مازندران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبرداد: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت:از ابتدای سال تا پایان دی ماه ساجاری بیش از 22 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مازندران کشف شده است.
5 0

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت:از ابتدای سال تا پایان دی ماه ساجاری بیش از 22 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مازندران کشف شده است.

به گزارش ایلنا از ساری ،محمد محمدپور عمران با اعلام این مطلب افزود: در طی این مدت از 7840 واحد صنفی، انبار و ... در حوزه قاچاق کالا بازرسی که تعداد 685 واحد متخلف شناسایی شده اند.

وی کالاهای مکشوفه را شامل مواد آرایشی و بهداشتی ، دخانی ، غذایی، لوازم خانگی و موبایل ، طلا و جواهر ، برنج ، خوراک دام، لوازم التحریر اعلام و تصریح کرد: در طی همین مدت بیش از 40 کلاس و همایش آموزشی برای آشنایی اصناف و بازرسان با حوزه قاچاق کالا برگزار شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در پایان یادآور شد: شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گرانفروشی، کالای قاچاق، کم فروشی، عدم درج قیمت و... موارد را به سامانه 124 این سازمان اعلام نمائید.

 

منبع خبر: ایلنا