خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
گوستاوو : گواردیولا باعث رفتنم از بایرن شد
افشاگری جالب ستاره پیشین بایرن از رفتار ناپسند گواردیولا گوستاوو که جایگاه ویژه‌ای نزد هاینکس داشت، با آمدن پپ مجبور به جدایی شد.
3 0
گوستاوو ، هافبک برزیلی مارسی می‌گوید گواردیولا رو در رو به او نگفته که جایی در تیمش ندارد

گوستاوو که جایگاه ویژه‌ای نزد هاینکس داشت، با آمدن پپ مجبور به جدایی شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لوئیز گوستاوو ، هافبک برزیلی مارسی می‌گوید پپ گواردیولا رو در رو به او نگفته که جایی در تیمش ندارد.

گوستاوو که حالا ۳۰ ساله است و در مارسی می‌درخشد، به مدت دو فصل در بایرن مونیخ بازی می‌کرد و جایگاه ویژه‌ای نزد هاینکس داشت. او در این دو فصل مجموعا ۱۰۰ بار برای باواریایی‌ها به میدان رفت. با جدایی یوپ پس از یک سه گانه تاریخی، پپ گواردیولا روی کار آمد و تغییرات مهمی ایجاد شد. گوستاوو در همان تابستان به وولفسبورگ فروخته شد تا پس از چهار فصل، راهی مارسی شود.

به گزارش As، این بازیکن حالا در مصاحبه با اکیپ از نحوه جدایی‌اش از بایرن و دلیل پیوستنش به مارسی‌ می‌گوید:

متاسفانه پیش از جدایی‌ام هم چیزهایی درباره جدایی‌ام و حتی آینده‌ام شنیده بودم اما این فیلیپه لوئیس بود که مرا مطمئن کرد در بایرن مونیخ نمی‌مانم! با او در حال صحبت بودم که پرسید آیا به اتلتیکو مادرید می‌آیم یا نه. نفهمیدم چه می گوید چون هنوز سه فصل دیگر با بایرن قرارداد داشتم و در این تیم بسیار خوشحال بودم و در تابستان به تازگی قهرمان جام کنفدراسیون‌ها شده بودم. پس از مدتی ایجنتم شرایط را برایم توضیح داد: پپ تمایلی ندارد با تو کار کند. برایم مهم نبود اما گواردیولا می‌توانست خودش به من این را بگوید. مطمئنا من هم بازیکنی نبودم که در باشگاهی بمانم که مربی‌اش مرا نمی‌خواهد.

پیشنهادهای دیگری هم به جز مارسی داشتم. می‌توانستم به لیگی کم فشارتر بروم یا در آلمان بمانم و فوتبالم را بدون دردسر بازی کنم. اما به یک چالش نیاز داشتم. اطرافیانم همیشه به من می‌گفتند اگر به مارسی بروی باید خودت را برای همه چیز آماده کنی چون انتقادات زیادی خواهی شنید. چون زندگی در این تیم سخت است و اوضاع باشگاه هم چندان خوب پیش نمی‌رود. می دانستم یک ریسک است اما از یک طرف دیگر می‌توانست باعث پیشرفتم شود که شد. مارسی به من شور و اشتیاق فوتبال بازی کردن با علاقه را داد.

گوستاوو در این مصاحبه اعتراف کرد که با حضور فرناندینیو و کاسمیرو، شانسی برای دعوت به تیم ملی برزیل ندارد. او این فصل در ترکیب مارسی ۴۹ بار به میدان رفته و آمار ۶ گل و ۲ پاس گل را به جای گذاشته است. مارسی در نیمه نهایی لیگ اروپاست و باید به مصاف سالزبورگ اتریش برود.

منبع خبر: پارس فوتبال