خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
بارسلونا به دنبال تمدید قرار داد فرناندز
بارسلونا به دنبال تمدید قرار داد مهره تاثیر گزار باشگاه در انتقال کوتینو به گزارش as، فرناندز که سابقه پوشیدن پیراهن بارسلونا را دارد، سال ۲۰۱۵ به عنوان جایگزین آندونی زوبی زارتا استخدام شد و از آن زمان هزینه‌های زیادی در بازار نقل و انتقالات کرده است.
3 0
باشگاه فوتبال بارسلونا در نظر دارد قرار داد رابرت فرناندز را تمدید کند

به گزارش as، فرناندز که سابقه پوشیدن پیراهن بارسلونا را دارد، سال ۲۰۱۵ به عنوان جایگزین آندونی زوبی زارتا استخدام شد و از آن زمان هزینه‌های زیادی در بازار نقل و انتقالات کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

از بارسلونا خبر می‌رسد این باشگاه قصد دارد به زودی پیشنهاد تمدید قرارداد به رابرت فرناندز ارائه کند.

به گزارش as، فرناندز که سابقه پوشیدن پیراهن بارسلونا را دارد، سال ۲۰۱۵ به عنوان جایگزین آندونی زوبی زارتا استخدام شد و از آن زمان هزینه‌های زیادی در بازار نقل و انتقالات کرده است. برخی از خریدهای او جواب نداده‌اند. بازیکنانی چون آندره گومز و این باعث نارضایتی هواداران و برخی از مدیران باشگاه شده است. اما فرناندز در تابستان امسال خریدهای بسیار خوبی کرد و از همه مهم‌تر، والورده را به عنوان جایگزین انریکه انتخاب کرد که احتمالا بهترین تصمیم او بوده است.

در چنین قابی، بارتومئو پس از نوسازی ساختار پرسنل باشگاه و انتصاب پپ سگوارا به عنوان مدیرورزشی، از شرایط کنونی تیم و عملکرد خریدها و تصمیمات فرناندز، راضی است و قصد دارد به زودی قرارداد او را تمدید کند. قرارداد فعلی رابرت فرناندز، تا پایان فصل جاری اعتبار دارد

منبع خبر: پارس فوتبال