خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر السد قطر
۱۱ بازیکن “پرسپولیس” برابر السد قطر مشخص شدند ؛ “برانکو” “پرسپولیسی ها” را با این ترکیب به میدان می فرستد سرخپوشان پایتخت به احتمال زیاد با همان ترکیب قبلی خود به مصاف السد قطر در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا می‌روند.
3 0
ذوالفقار نسب : پرسپولیس با توجه به اینکه در قطر به میدان می‌رود بازی سختی پیش رو دارد

سرخپوشان پایتخت به احتمال زیاد با همان ترکیب قبلی خود به مصاف السد قطر در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا می‌روند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سرخپوشان پرسپولیس فردا در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹ به مصاف تیم السد قطر می روند.

برانکو به خوبی می داند که السد قطر تیم قدرتمندی است و بازیکنان شاخصی همانند ژاوی و پور علی گنجی را در اختیار دارد. بر این اساس سرمربی پرسپولیس‌ باید نفراتی را در ترکیب پرسپولیس بگذارد که بتوانند ستاره سابق بارسلونا و چند بازیکن شاخص السد قطر را مهار کنند.

شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس‌ برابر نسف قارشی ازبکستان دچار مصدومیت شد اما مشکلی برای همراهی تیمش برابر السد قطر ندارد. مابقی بازیکنان پرسپولیس هم آماده هستند و قادر به همراهی سرخپوشان پایتخت در این بازی هستند.

با توجه به اینکه برانکو اعلام کرده که به تیم برنده نباید دست زد به نظر نمی رسد که محسن مسلمان را در ترکیب اصلی قرار بدهد و این بازیکن همچنان روی نیمکت می نشیند.

البته این احتمال وجود دارد که کامیابی نیا با بهبودی کامل در ترکیب اصلی قرار بگیرد و به همراه ربیع خواه زوج هافبک دفاعی پرسپولیس شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر السد قطر به شرح ذیل است؛

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور بازیکنانی هستند که به احتمال زیاد برابر السد قطر صف آرایی می کنند.

 

منبع خبر: پارس فوتبال