خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
اظهارات علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده خراسان
علی دایی : ما فقط برای کسب برد به زمین می‌رویم سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد، تیمش در مصاف با پدیده خراسان فقط به‌دنبال پیروزی است.
3 0
اینستاگرام علی دایی

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد، تیمش در مصاف با پدیده خراسان فقط به‌دنبال پیروزی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده خراسان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما با توجه به شکستی که در بازی قبل متحمل شدیم، مجبوریم که با تمام توان به دیدار پدیده برویم و بازی را ببریم. ما فقط برای کسب برد به زمین می‌رویم.

وی یادآور شد: متأسفانه هفته قبل بازی حساسی را باختیم، باختی که شرایط را برای ما حساس کرده است. سعی می‌کنیم روزبه‌روز بهتر شویم و تیم خوبی بسازیم. در فاصله اندک بین دو بازی نتوانستیم تمرینات را به خوبی پیگیری کنیم و متأسفانه یکی دو بازیکن را به‌خاطر مصدومیت نداریم، اما سعی می‌کنیم ان‌شاءالله فردا یک بازی خوب انجام دهیم و اولین پیروزی فصل را به‌دست بیاوریم.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطر نشان کرد: بچه‌ها در این مدت خوب تلاش کردند و امیدوارم بتوانیم بابت این تلاش‌ها مقابل تیم خوبی مثل پدیده سه امتیاز را بگیریم. پدیده تیم خوبی است و مربی خوبی دارد. آنها در هفته اول سپاهان را در خانه‌اش شکست دادند و در هفته دوم در دربی مشهد به تساوی رسیدند، اما ما می‌خواهیم در خانه خود با دست پر از زمین خارج شویم و سعی می‌کنیم بازی را ببریم.

علی دایی در مورد اینکه چرا تیمش در هفته‌های گذشته نتوانسته از موقعیت‌های گلزنی خود استفاده کند، گفت: ما زمان اندکی را داشتیم و نسبت به سایر تیم‌ها یک ماه و نیم عقب هستیم. برای کسب انسجام لازم باید تمرینات بیشتری را انجام دهیم. فکر می‌کنم بعد از بازی هفته چهارم مقابل استقلال خوزستان مدت زمان تعطیلات لیگ به ما کمک خواهد کرد، البته اگر ببینیم نمی‌توانیم از این راه مشکل گلزنی را حل کنیم مهاجم جدید جذب خواهیم کرد.

علی دایی افزود: ما سه تا چهار جای خالی داریم و می‌توانیم بازیکن بگیریم. البته فعلا احتیاجی به این کار نیست و راضی هستیم. خودتان می‌دانید که تیم‌ ما بد بازی نمی‌کند. ما در دیدارهای اخیر حول و حوش ۱۰ تا ۱۵ ضربه کرنر داشتیم و بارها ضربه کاشته نصیب‌مان شد. باید از همین راه‌ها به گل برسیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه به‌نظرتان سطح داوری به اندازه سطح تاکتیکی فوتبال رشد کرده است یا نه، پاسخ داد: به عقیده من شما باید در این مورد نظر بدهید و این مسائل را انعکاس بدهید. ما به‌عنوان مربی هر حرفی بزنیم جبهه‌گیری می‌شود. بازی اول‌مان مقابل استقلال را رها کنید، چون مشخص بود چه اتفاقاتی در آن رخ داد. در همین بازی گذشته مقابل سپاهان هم چندین صحنه دیگر وجود داشت که در موردش باید بحث کرد. اگر داور به سود ما پنالتی می‌گرفت و آن را تبدیل به گل می‌کردیم شاید نوع دیگری بازی می‌کردیم. متأسفانه نفت تهران در این مورد دچار ضرر و زیان شده و ضربه خورده است.

اشتراک گذاری در موبایل :
منبع خبر: پارس فوتبال