خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
اعلام چگونگی پرداخت عیدی بازنشستگان اعلام چگونگی پرداخت عیدی بازنشستگان
رئیس کانون صندوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی باید معادل عیدی کارگران شاغل پرداخت شود، گفت: عیدی حدود 350 هزار تومانی بازنشستگان با حقوق اسفند پرداخت می‌شود.
3 0

به گزارش صراط به نقل از فارس: رئیس کانون صندوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی باید معادل عیدی کارگران شاغل پرداخت شود، گفت: عیدی حدود 350 هزار تومانی بازنشستگان با حقوق اسفند پرداخت می‌شود.

علی‌اکبر خبازها درباره پرداخت عیدی به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهارداشت:‌ بازنشستگان انتظار دارند که همسان با کارگران شاغل عیدی دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه در سالیان گذشته حقوق و عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی در اسفند پرداخت می‌شد گفت:  عیدی این قشر از جامعه  با حقوق اسفند پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عیدی و حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی حدود 50 درصد از نیازهای آن‌ها را برطرف می‌کند گفت: انتظار می‌رود وزیر تعاون، کار و رفاه برای افزایش عیدی بازنشستگان اقدامی کند.

رئیس کانون بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی اظهار داشت‌: مطالبات را از مسئولان درخواست می‌کنیم ولی جواب نگرفته‌ایم و برای افزایش عیدی‌ با دستگاه‌‌های مربوطه مکاتبه داشته‌ایم.

وی بیان داشت: بازنشستگان به دلیل بی‌ثباتی در مدیریت تأمین اجتماعی نگران پرداخت حقوق و عیدی هستند.

خبازها به بی‌ثباتی در مدیریت تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: تغییر و تحولات در مدیریت تأمین اجتماعی هر سال اتفاق می‌افتد و این موضوع به سازمان تأمین اجتماعی لطمه می‌زند.


 
 

آخرین  اخبار  و  تصاویر  اقتصادی  را  در  سرویس  اقتصادی  صراط  بخوانید.

منبع خبر: صراط نیوز