خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
رم به دنبال تمدید قرار داد السیون
لیورپول، رئال مادرید و پاری سن ژرمن ستاره رم را زیر نظر گرفته اند ! به نظر می رسد جالوروسی نمی خواهد به راحتی ستاره برزیلی اش را از دست بدهد.
5 0
تیم فوتبال رم در تلاش برای تمدید قرار داد آلیسون گلر برزیلی تیمش است

به نظر می رسد جالوروسی نمی خواهد به راحتی ستاره برزیلی اش را از دست بدهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

درخشش آلیسون بکر ، دروازه بان ملی پوش رم در این فصل توجه بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپا را جلب کرده است. لیورپول، رئال مادرید و پاری سن ژرمن به دقت کار او را زیر نظر دارند و هیچ بعید نیست در تابستان آینده برای جذبش اقدام کنند. اکنون گزارش شده رم می خواهد قرارداد دروازه بان مطمئن خود را تمدید کند.

آلیسون در روزهایی که همه بازیکنان رم در افت بودند هم با واکنش های استثنایی اش بارها دروازه تیمش را نجات داد و بدون شک امسال با ثبات ترین مهره تیم دی فرانچسکو بوده است. حالا کالچومرکاتو و برخی منابع نزدیک به باشگاه نظیر رومانیوز و ایل مساجرو، مدعی شدند مونچی می خواهد مبلغ فسخ قرارداد جدید را ۹۰ میلیون یورو تعیین کند. دروازه بان برزیلی دو سال پیش در ازای ۸ میلیون یورو از اینترناسیونال به رم آمد.

طبق قرارداد جدید، آلیسونِ ۲۵ ساله برای هر فصل ۵ میلیون یورو دستمزد می خواهد که پاداش ها هم شامل آن هستند. او در حال حاضر برای هر فصل ۱٫۵ میلیون یورو حقوق می گیرد. در عوض رم هم می خواهد بند فسخ سنگینی در قرارداد جدید قرار دهد و صحبت از ۹۰ میلیون یوروست. ضمن اینکه تنها باشگاه های خارجی می توانند بند فسخ قرارداد جدید را فعال کنند. آلیسون از باقی ماندن در رم استقبال می کند اما با توجه به مسائل مربوط به فیرپلی مالی اگر پیشنهاد بسیار بزرگی برسد باشگاه آن را بررسی می کند. انتظار می رود با درخشش آلیسون در جام جهانی، قیمتش چندین برابر شود و در این صورت نگه داشتن او در پایتخت ایتالیا کار آسانی نخواهد بود.

منبع خبر: پارس فوتبال