خبر هوشیار
گزارش خانه سیاست اقتصاد ورزشی علمی دانشگاه فرهنگی و هنری مجلس حوادث گرافیک و کاریکاتور جامعه
رئال مادرید به دنبال پیروزی برابر پاری سن ژرمن
خاطره تلخ کهکشانی ها تکرار می شود ؟! رئال مادرید یک خاطره بسیار تلخ از سالروز تاسیس خود دارد که هرگز از یادها نخواهد رفت.
3 0
رئال مادرید به دنبال پیروزی بر پاری سن ژرمن و صعود به دور بعد می باشد

رئال مادرید یک خاطره بسیار تلخ از سالروز تاسیس خود دارد که هرگز از یادها نخواهد رفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رئال امشب در پارک دو پرنس پاریس بازی برگشت حساس و سرنوشت ساز برابر پی اس جی را پیش رو دارد. بازی رفت با نتیجه ۳-۱ به سود کهکشانی ها به اتمام رسیده ولی احتمال هر اتفاقی در بازی برگشت می رود.

جالب اینکه امروز، یکصد و شانزدهمین سالروز تاسیس باشگاه رئال مادرید است و برای رئالی ها ۱۶ سال پیش در چنین روزی خاطره ای تلخ به جا مانده است.

سال ۲۰۰۲ و همزمان با صدمین سالروز تاسیس باشگاه رئال، بازی فینال کوپا دل ری بین رئال و دپورتیوو در برنابئو برگزار می شد و در نهایت کهکشانی ها ۱-۲ شکست خوردند. فاجعه ای که به «ال سنتناریاسو» معروف شد. زیدان، فیگو، رائول و خیلی دیگر از ستاره های وقت رئال در آن دیدار حاضر بودند.

رئال، در ۱۶ سال گذشته، دو بار دیگر نیز در سالروز تاسیس خود به میدان رفته ولی هر دو بازی را برده است. سال ۲۰۱۰ سویا را در برنابئو ۳-۲ مغلوب کرد و سال ۲۰۱۱ نیز در زمین راسینگ ۱-۳ پیروز شد.

باید دید امشب و در ۱۱۶ سالگی رئال، همه چیز خوب پیش خواهد رفت یا در دیداری که به نوعی سرنوشت فصل رئال را تعیین خواهد کرد، یک سنتناریاسوی دیگر را شاهد خواهیم بود.

منبع خبر: پارس فوتبال